پیام رسان ژار

پیام رسان ژار

sale-btn
200

پیام رسان ژار یک پلتفرم چند سطحی با کاربری میهمان و عضو ثابت می باشد. این طراحی، مدرن و کاربر پسند برای موبایل بوده که وب سایت یا برنامه شما را به یک انجمن و پلتفرم اجتماعی غنی از ویژگی های منحصر به فرد تبدیل می کند .پیام رسان ژار توسط توسعه دهندگان باتجربه طراحی شده و به شما اطمینان می دهد که نصب آن سریع و نیازی به دانش کدنویسی ندارد. این نرم افزار برای اجرا به هیچ گونه پلاگین مخصــوص مرورگر مانــند Flash یا Java نیـــازی ندارد. برای اجـــرای نرم افزار پیام رسان ژار نیــــازی به تهیه سرور فیـزیکی نبوده، زیرا اکثر سرورهای اشتراکی قادر به اجرای پیام رسان ژار بدون هیچ گونه تنظیمات خاصی هستند. پیام رسان ژار قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی داشته و دیگر نگران نحوه نصب پیام رسان ژار بر روی سرور خود نباشید.

integr114

قابلیت یکپارچه سازی

گزارش محتویات

cloud1

پشتیبانی از فضای ابری

پشتیبانی از منشن و هشتگ

ایستگاه موزیک

اعلان پیام

ورود با شبکه های اجتماعی

برنامه وب پیشرو (PWA)

نیاز به محیطی امن و خاص برای گفتگوهای شخصی و سازمانی خود دارید؟

ژار، از یک اتاق گفتگوی اجتماعی تا یک پورتال ارتباطی رسمی

حذف کاربران در ژار چیست؟

 • حذف کاربران

مدیران یا ایجاد کنندگان چت روم می‌توانند کاربران را از اتاق‌های چت حذف یا اضافه کنند. کاربران حذف شده نمی توانند دوباره وارد همان چت روم شوند. مدیران می توانند از طریق داشبورد مدیریت، کاربران را از کل سایت حذف و مانع ورود آن ها شوند.

 •  ورودممنوع کاربران

اگر خواستید شخصی به هر دلیلی از ورود به اتاقی منع شود، یا برای مدت خاصی مسدود و بلاک گردد می توانید از طریق مدیریت اتاق شخص را ورود ممنوع کنید. این قابلیت میتواند در خصوص کل سامانه یا اتاق خاصی باشد.

 • پیام اطلاعیه اتاق چت خاص اتاق
 • گزینه ترک اتاق
 • حذف کاربران
 • مسدود کردن کاربران
 • نمایش کاربران آنلاین
 • آپلود فایل و تصویر
 • بخش های تبلیغاتی خاص اتاق
 • تصاویر پس زمینه اتاق چت خاص

ساختار اتاق چت ژار چیست؟

 • گفتگوی مخفی

گاهی اوقات ممکن است بخواهید یک اتاق گفتگو را از دید عموم پنهان کنید. با ژار به راحتی می توانید به این مهم دست یابید. کاربران با لینــک مســتقیم می توانند به اتاق چت مخفی بپیوندند و وارد آن شوند. علاوه بر این، می توانید با رمز عبور از یک اتاق گفتگوی مخفی برای تقویت امنیت محافظت کنید.

 • حالت چت تکی

اگر نمی‌خواهید چندین اتاق چت ایجاد کنید، می‌توانید صفحه اصلی را از طریق داشبورد مدیریت غیرفعال کنید. شما می توانید یک اتاق چت پیش فرض را انتخاب کنید که کاربران در ابتدا آن را ببینند.

 • اسکرول زیبا برای دسکتاپ
 • ایستگاه های رادیویی
 • برنامه وب پیشرو (PWA)
 • پوش نوتیفیکیشن
 • پیام های صوتی
 • به اشتراک گذاری فایل
 • سوئیچر اتاق چت
 • پیوند و پیش نمایش ویدیو

معرفی امکانات و قابلیت های اسکریپت ChatNet

 

اسکریپت ژار بر اساس نیاز مدیران کسب و کار طراحی و استاندارد سازی شده است. کاربران و مشتریان بر بستر ابر گفتگوی امن برقرار نموده و از وابستگی به سایر پلتفرم های خارجی بی نیاز می شوند. در ادامه به امکانات کلیدی این اسکریپت می پردازیم؛

استیکر دلخواه

پیام رسان ژار دارای ویژگی اشتراک گذاری استیکر است، چرا که نه! شما می توانید مجموعه ای از استیکرهای خود را ایجاد کرده و آنها را در پیام رسان ژار آپلود کنید و به طور خودکار به کاربران نشان داده می شود.

کاربران محبوب

کاربران می توانند کاربران دیگر را به عنوان کاربر دلخواه اضافه کنند. به این ترتیب کاربران  به راحتی می توانند آن ها را پیــدا کرده و با آن ها چـــت کنند. کـــاربــــران می توانند سایر افراد را در هر زمان از لیست مورد علاقه خود حذف کنند.

کاربران مسدود شده

کاربران می توانند سایر کاربران را مسدود و رفع انسداد کنند. کاربران مسدود شده نمی توانند با فردی که آنها را مسدود کرده است تعامل داشته باشند. کاربران می توانند هر زمان که بخواهند کاربران مسدود شده را رفع انسداد کنند.

ایموجی

انتخابگر شکلک داخلی به کاربران این امکان را می دهد تا به بیش از 2000 ایموجی دسترسی پیدا کنند. Emoji picker برای کاربران موبایل نیز در دسترس است.

مشخصات کاربر

ژار دارای ویژگی پروفایل کاربری است. کاربران می توانند بیوگرافی و اطلاعات اولیه شخصی خود را اضافه و با سایر کـــاربران به اشتراک بگذارند. کــاربران همچـــنین می توانند جزئیات پروفایل خود را در هر زمان تغییر دهند.

وضعیت کاربر

کاربران می‌توانند وضعیت خود را به‌عنوان «در دسترس»، «مشغول»، «مسدود» و «آفلاین» تنها با کلیک بر روی یک دکمه علامت‌گذاری کنند. وضعیت به سایر کاربران نشان داده خواهد شد.

نشانگر تایپ

در چت های خصوصی و چت های گروهی، کاربران می توانند ببینند که شخصی در حال تایپ پیام است.

آخرین بازدید

هنگامی که شخصی پیامی ارسال می کند، اسکریپت ژار دو وضعیت را به شما نشان می دهد. یکی زمانی است که پیام به سرور ارسال می شود دیگر ی زمانی است که پیام توسط کاربر دیگر دریافت و خوانده می شود. ژار از تیک های واتس اپ برای نشان دادن این موضوع استفاده می کند.

تگ

در تمامی مکالمات در اسکریپت ChatNet می تواند از گزینه هشتگ استفاده نموده و بی نهایت موضوع تعریف نمائید.در کنار هشتگ می توانید از گزینه منشن بهره مند شویدتمامی اعضاء منشن شده و قابلیت لینک شدن را خواهند داشت.

رمز عبور

ژار از یک الگوریتم Hashیک طرفه قوی و الگوریتم Bcrypt برای تولید و تایید رمز عبور استفاده می کند. بدین ترتیب، ژار با یک سیســتم امنـــیتی رمز عبور قوی ایمن می شود.

کد CSS

به صورت دلخواه می توان ظاهر اسکریپت چت آنلاین ژار را با افزودن کد CSS سفارشی نمود و دارای یک بخش CSS اختصاصی دارد تا به راحتی کد CSS خود را  توسعه دهید.

اعلان صدا

کاربران با دریافت پیام چت صدای اعلان را خواهند شنید. آن ها می توانند آن را برای یک چت خاص با کلیک کردن بر روی دکمه بی صدا، بی صدا کنند.

اشتراک عکس

کاربران می توانند به راحتی به عکس هایی که اخیراً به اشتراک گذاشته شده اند در اتاق های گفتگو دسترسی داشته باشند. پیام رسان ژار آن را به عنوان یک گالری نشان می دهد که در آن می توانید به راحتی در عکس های به اشتراک گذاشته شده میتوان دسترسی پیدا کرد.

پیش نمایش

هنگامی که شخصی لینکی را به اشتراک می گذارد، اسکریپت چت آنلاین ژار فوراً پیش نمایش لینک را نشان می دهد. داده های پیش نمایش کش(Cash) می شوند. این روند باعث کاهش سرعت سامانه نخواهد  شد.

صفحه درباره ما

اسکریپت ChatNet به شما این امکان را می دهد یک صفحۀ درباره ما داشته باشید. ویرایشگر متن پیشرفته، ویرایش محتوای دربارۀ ما ،از طریق داشبورد  قابل دسترس خواهد بود.

اتاق چت نامحدود

پیام رسان ژار  یک نرم افزار اتاق چت چندگانه است که در آن می توانید اتاق های چت نامحدود ایجاد نمائید. می توانید به کاربران خود اجازه دهید اتاق های گفتگوی خود را نیز ایجاد و مدیریت کنند.

چت خصوصی

ویژگی چت خصوصی یا یک به یک، برای کاربران در دسترس است تا به طور یکپارچه با یکدیگر چت کنند. آن ها می توانند هر چیزی را که می خواهند به صورت خصوصی با این ویژگی به اشتراک بگذارند. ادمین ها می توانند چت های خصوصی را از طریق داشبورد مدیریت به راحتی رصد کنند.

داشبورد مدیریت

ژار یک داشبورد مدیریت اختصاصی دارد که ادمین ها می توانند به داشبورد دسترسی داشته باشند و پیام رسان ژار را مطابق با نیاز خود تغییر دهند و یا سفارشی کنند. در داشبورد ژار  می توانید کاربران، چت ها، ظاهر و سایر تنظیمات سایت را به طور یک پارچه مدیریت کنید.

تغییر طرح

ژار دارای رابط کاربری روشن و تاریک است. شما به راحتی میتوانید از طریق داشبورد ادمین حالت روشن و یا تاریک را انتخاب نمائید. اگر می‌خواهید رنگ‌های تم را سفارشی کنید، می‌توانید به راحتی به رابط کاربری مراجعه کرده و رنگ‌ها را به دلخواه انتخاب کنید.

چندزبانه

پیام رسان ژار دارای یک مدیریت زبان و ترجمه داخلی است. شما می توانید زبان ها و ترجمه های خود را به طور مؤثر اضافه کنید. پیام رسان ژار به هر زبانی از جمله زبان های RTL قابل ترجمه است. همچنین از هر مجموعه ازکاراکترهای یونیک پشتیبانی می کند.

چت محافظت شده با رمز

کاربران می توانند یک پین به اتاق های گفتگوی خود اضافه کنند. کسانی که پین ​​دارند می توانند وارد چت روم شوند. به این ترتیب، می توانید اتاق های گفتگوی محافظت شده با رمز عبور داشته باشید.

ورود مهمان

مدیران می توانند به مهمانان اجازه دهند به اسکریپت چت ژار دسترسی داشته باشند. شما می توانید این را برای اتاق های چت فردی فعال یا غیر فعال کنید. می توانید به مهمانان اجازه دهید هنگام ورود به اتاق گفتگو نام خود را تغییر دهند.

چت اعضا و مدیران

هنگام ایجاد یک اتاق گفتگو، می توانید انتخاب کنید که چه کسی می تواند به اتاق گفتگو دسترسی داشته باشد. شما می توانید فقط ادمین ها یا اتاق های گفتگوی مختص اعضاء داشته باشید.

سامانه پیامکی

در صورت فراموشی رمز،کاربران قادر خواهند بود گزینه ریست پسورد را انتخاب نموده و کد یکبار مصرف پیامکی را از طریق شماره موبایل خود دریافت نمایند. همچنین کاربران می توانند برای ورود از طریق کد یک بار صرف OTP استفاده نمایند. (سامانه اس ام اس دات آی ار)

گفتگوی مخفی

گاهی اوقات ممکن است بخواهید یک اتاق گفتگو را از دید عموم پنهان کنید. با ژار به راحتی می توانید به این مهم دست یابید. کاربران با لینــک مســتقیم می توانند به اتاق چت مخفی بپیوندند و وارد آن شوند. علاوه بر این، می توانید با رمز عبور از یک اتاق گفتگوی مخفی برای تقویت امنیت محافظت کنید.

حالت چت تکی

اگر نمی‌خواهید چندین اتاق چت ایجاد کنید، می‌توانید صفحه اصلی را از طریق داشبورد مدیریت غیرفعال کنید. شما می توانید یک اتاق چت پیش فرض را انتخاب کنید که کاربران در ابتدا آن را ببینند.

حذف و ممنوعیت کاربران

مدیران یا ایجاد کنندگان چت روم می‌توانند کاربران را از اتاق‌های چت حذف یا اضافه کنند. کاربران حذف شده نمی توانند دوباره وارد همان چت روم شوند. مدیران می توانند از طریق داشبورد مدیریت، کاربران را از کل سایت حذف و مانع ورود آن ها شوند.در هر گروه هم امکان افزودن شخص جدید وجود دارد.

پخش ویدیوها در چت

اگر شخصی پیوند ویدیویی را به اشتراک بگذارد، کاربران می‌توانند ویدیو را در اتاق گفتگوی خود بدون خروج از سایت ببینند. این ویدئو در یک پاپ آپ زیبا نمایش داده می شود.

اشتراک گذاری تصویر با پیش نمایش

کاربران می توانند تصاویر و عکس ها را به راحتی با ژاربه اشتراک بگذارند. کاربران می توانند با کشیدن و رها کردن تصاویر در محیط اتاق چت این کار را انجام دهند، یا می توانید از دکمه اختصاصی اشتراک گذاری تصویر استفاده کنید. اندازه تصاویر برای صرفه جویی در پهنای باند بهینه و تغییر می کند.

ارسال گیف

با فعال کردن گیف ها افکت های سرگرم کننده به اتاق های چت خود اضافه می شود. پیام رسان ژار از یک API GIF محبوب به نام Tenor استفاده می کند. Tenor دارای هزاران فایل GIF است که کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند.