سوالات متداول

پرسش و پاسخ مشتریان

سعی ما بر آن بوده تا از تمامی این حوزه ها اشراف نسبتاً کاملی داشته باشیم
اما یقیناً تخصص کامل بر روی چند حوزه مشخص و معین است

سامانه جامع مدیریت کسب و کار تیروژ چیست؟

سامانه مدیریت مشتریان تیروژ  یک سامانه تحت وب پرکاربرد بوده  که بهره وری و رضایت مشتری را افزایش می دهد. شما می توانید پروژه ها، مشتریان و تیم خود را به راحتی در یک مکان مدیریت کنید. ما در طراحی این سامانه تمامی ماژول های پرکاربرد بومی را برای کاربران فراهم نموده ایم که به عبارتی به میز کار مجازی مبدل گشت.در این سامانه هیچگونه محدودیت سخت افزاری نخواهید داشت.در نتیجه، ما نرم افزاری کاربر پسند، پایدار با ماژول های تخصصی ارائه و روانه باز ار خواهیم نمود. در اکثر شرکت ها و مجموعه ها همیشه این چالش وجود داشته که چرا یک سامانه یکپارچه برای مدیریت کسب و کار طراحی و بومی نشده است.

نرم افزار مکتب چیست؟

سامانه مدیریت فایل ابری راهی سریع، دقیق و ایمن برای مدیریت، تبادل و به اشتراک گذاری اسناد را به شما  ارائه می کند. مکتب بر اساس یک ساختار دایرکتوری سلسله مراتبی عمل می نماید، بنابراین شما می توانید فایل ها را بر روی ابر (سرور میزبان) به همان روشی که در سیستم های رایانه ای خود انجام می دهید بارگذاری و مرتب کنید. ملاحظات امنیتی، قوانین دسترسی، گزارشات آماری و سیستم اطلاع رسانی و حتی حضور میهمان در این سامانه پیاده سازی شده است. کافیست با توجه  به  نیاز سازمان خود،پلن انتخاب نموده و در کمتر از 24 ساعت سـامانه را فعال کنید.

برای ارتباط صوتی و تصویری دوسیه چه امکاناتی در نظر گرفته اید؟

در دنیای دیجیتال امروز سامانه های مختلفی همچون ادبی کانکت و بیگ بلو باتن طراحی شده و قابل استفاده اند ولی دارای محدودیت هایی بوده و در کنار این محدودیت ها بومی نیستند.ما سامانه دوسیه را به شما معرفی میکنیم تا ضمن پوشش 1000 نفری کاربران از امکانات (وب کنفرانس،وبینار،لایو،کنفرانس صوتی) بهره مند شوید.

واقعاً شما پیام رسان داخلی بومی شده را به نام ژار را پیاده سازی کرده اید؟

بله،با توجه به نیاز سازمان ها و شرکت های خصوصی و جایگزینی با پیام رسان های خارجی ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا پنل تحت وب ژار را اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم تا از امکانات و مزیت ها بومی آن استفاده نمائید.برتری این نرم افزار در تعداد کاربران خواهد بود شما سرویس را بر بستر ابر تهیه نموده و بی نهایت کاربر تعریف نمائید.

ابریچه نام محصول شماست؟کاربرد آن در سازمان من چه خواهد بود؟

ابریچه یک پلتفرم بومی طراحی شده توسط تیم تخصصی ما بوده که با اطمینان خاطر میتواند فایل های خود را در دو بخش عمومی و امن در آن آپلود نمائید.باید این نکته را هم در نظر گرفت که تمامی اطلاعات شما قبل از بارگذاری در سرور رمز نگاری شده و با کاربری شما قابل بازیابی خواهد بود.

تفاوت آزمون آنلاین اَکابر شما با سایر سامانه ها چیست؟

در راستای حمایت از آموزش دیجیتالی این سامانه برای مدارس دولتی رایگان پیاده سازی و پشتیبانی می شود و فقط کافیست اشتراک فضای اینترنتی آن را پرداخت نمائید.برای ثبت درخواست با همکاران ما از طریق واتساپ در تماس باشید.

دیدگاه های مشتریان